100 záhad, které věda vysvětlila

Interdrought2020.com 100 záhad, které věda vysvětlila Image
Trávit čas knihou 100 záhad, které věda vysvětlila! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 100 záhad, které věda vysvětlila a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Od úbytku včel po teorie konce světa a ještě dál. Odborníci časopisu Popular Science odhalí tajemství vesmíru a odpoví na 100 nejzapeklitějších vědeckých otázek.100 záhad, které věda vysvětlila je rozděleno na kapitoly Hmota a energie, Vesmír, Lidské tělo, Země, Ostatní organismy a Lidské úspěchy a problémy.Objevujte záhady vesmíru, a získejte porozumění vůči nejnovějším teoriím o temné hmotě, černých dírách, cestování časem, a ještě mnohem víc.

NÁZEV SOUBORU: 100 záhad, které věda vysvětlila.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073909758

VELIKOST SOUBORU: 3,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha 100 záhad, které věda vysvětlila - neuveden. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

100 záhad, které věda vysvětlila je rozděleno na kapitoly Hmota a energie, Vesmír, Lidské tělo, Země, Ostatní organismy a Lidské úspěchy a problémy. Objevujte záhady vesmíru, a získejte porozumění vůči nejnovějším teoriím o temné hmotě, černých dírách, cestování časem, a ještě mnohem víc.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY