Literární výchova pro 9. ročník základní školy

Interdrought2020.com Literární výchova pro 9. ročník základní školy Image
Trávit čas knihou Literární výchova pro 9. ročník základní školy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Literární výchova pro 9. ročník základní školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autor v této učebnici poutavě vysvětluje vývoj literatury 20. stol. na pozadí historických událostí. Zachycuje nadšení lidí a vojáků jdoucích do války, které je však záhy vystřídáno hrůzou z válečného běsnění. V Literární výchově jsou velmi citlivě vybrány ukázky z děl českých i světových autorů válečné, meziválečné i poválečné literatury (Remarque, Dyk, Šrámek, Čapek, Seifert, Suchý a další). Každý větší celek obsahuje Náměty k úvahám a činnostem žáků a celkové Shrnutí. Čtvrté, rozšířené vydání Literární výchovy s podtitulem Výpravy do světa literatury 1 vychází jako součást ucelené řady učebnic literatury pro druhý stupeň ZŠ. Tato řada učebnic získala prestižní ocenění Zlatá stuha, kterou každoročně pořádá česká sekce Mezinárodního sdružení pro dětskou knihu (IBBY) společně s Obcí spisovatelů a překladatelů, a novou doložku MŠMT. Právem se tak řadí mezi moderní učebnice literární výchovy, které jsou v souladu s RVP pro základní vzdělávání.

NÁZEV SOUBORU: Literární výchova pro 9. ročník základní školy.pdf

AUTOR: Vladimír Nezkusil

ISBN: 8071689882

VELIKOST SOUBORU: 10,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Digitální učební materiály - kvalitní, zkontrolované a ohodnocené DUMy ke stažení pro všechny stupně, nejen základní a střední školy - VeŠkole.cz

Učebnice.com Učebnice MŠ, ZŠ, SŠ Učebnice pro ZŠ a SŠ Základní školy Český jazyk, literatura 2. stupeň SPN SPN Učebnice nakladatelství SPN český jazyk a čítanky s literární výchovou od 1. do 9. ročníku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY