Labyrinty

Interdrought2020.com Labyrinty Image
Trávit čas knihou Labyrinty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Labyrinty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sedmý knižní svazek fotografických cyklů Josefa Sudka navazuje na cykly Okno mého ateliéru a Zátiší. V nejintimnějším prostoru svého ateliéru fotografoval Josef Sudek po řadu let náhodná uskupení předmětů, v kterých hledal a dokázal nalézt neobyčejná tajemství. Důležitou roli zde hrál zejména papír, ale i sklo. Od zátiší se tyto labyrinty – jak jim Josef Sudek říkal – lišily svou neuceleností, neuspořádaností, otevřeností. Umožňavaly mu denně nacházet něco nového, objevovat netušené tvary a konstelace. Úvodní studii ke knize napsala Daniela Hodrová.

NÁZEV SOUBORU: Labyrinty.pdf

AUTOR: Josef Sudek

ISBN: 9788072154401

VELIKOST SOUBORU: 5,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Labyrinth - Česká republika je speciální edice této skvělé rodinné hry, v níž se svým autíčkem podniknete výlet po českých památkách a zajímavostech, okusíte místní speciality a setkáte se se zvířaty žijícími na našem území.

Klasifikace a typy. Labyrinty ve tvaru čtverce nebo obdélníku jsou zřejmě ty nejstarší. První známé vyobrazení a pravděpodobně nejstarší labyrint tohoto typu se našel na hliněné destičce v egyptském Pylu.. Kulaté nebo kruhové se objevily u Etrusků na konci sedmého století před naším letopočtem v Itálii; pozdější nálezy pocházejí z paláce Knóssos z konce ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY