Masáž - Relaxace od hlavy až k patě

Interdrought2020.com Masáž - Relaxace od hlavy až k patě Image
Hledáte knihu Masáž - Relaxace od hlavy až k patě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Hildegard Tischer? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Našemu západnímu světu vládne stres a shon. Není proto divu, že v mnohých z nás převládají po většinu dne nepříjemné pocity. Zastavme se proto na chvíli a dejme svému tělu i duchu prostor k uvolnění. Dovolme sami sobě odbourat příjemnou formou vnitřní napětí, a zlepšit tak i svůj zdravotní stav. A jak na to? Kniha, kterou právě držíte v ruce, vám poradí. Ukáže vám, jaký blahodárný vliv mají lidské doteky, jak vám vaše vlastní ruce mohou pomoci zmírnit napětí a nabrat novou energii. Najdete zde návody jak namasírovat nejen sami sebe, ale také například partnera. Vyšlete proto ruce na výzkumnou cestu po těle. Vyzkoušejte, co dělá vám i vašemu partnerovi či partnerce dobře. Poznejte lépe své tělo a nedejte stresu šanci.

NÁZEV SOUBORU: Masáž - Relaxace od hlavy až k patě.pdf

AUTOR: Hildegard Tischer

ISBN: 9788024725505

VELIKOST SOUBORU: 5,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Masáž: Relaxace od hlavy až k patě - Hildegard Tischer Zdraví, životní styl, ... Zastavme se proto na chvíli a dejme svému tělu i duchu prostor k uvolnění. Dovolme sami sobě odbourat příjemnou formou vnitřní napětí, a zlepšit tak i svůj zdravotní stav. A jak na to?

177 Kč Masáž Relaxace od hlavy až k patě | Hildegard Tischer . Masáž Relaxace od hlavy až k patě | Našemu západnímu světu vládne stres a shon. Není proto divu, že v mnohých z nás převládají po většinu dne nepříjemné pocity. Zastavme se proto na chvíli a dejme svému tělu i duchu prostor k uvolnění.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY