Masáž - Relaxace od hlavy až k patě

Interdrought2020.com Masáž - Relaxace od hlavy až k patě Image
Trávit čas knihou Masáž - Relaxace od hlavy až k patě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Masáž - Relaxace od hlavy až k patě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Našemu západnímu světu vládne stres a shon. Není proto divu, že v mnohých z nás převládají po většinu dne nepříjemné pocity. Zastavme se proto na chvíli a dejme svému tělu i duchu prostor k uvolnění. Dovolme sami sobě odbourat příjemnou formou vnitřní napětí, a zlepšit tak i svůj zdravotní stav. A jak na to? Kniha, kterou právě držíte v ruce, vám poradí. Ukáže vám, jaký blahodárný vliv mají lidské doteky, jak vám vaše vlastní ruce mohou pomoci zmírnit napětí a nabrat novou energii. Najdete zde návody jak namasírovat nejen sami sebe, ale také například partnera. Vyšlete proto ruce na výzkumnou cestu po těle. Vyzkoušejte, co dělá vám i vašemu partnerovi či partnerce dobře. Poznejte lépe své tělo a nedejte stresu šanci.

NÁZEV SOUBORU: Masáž - Relaxace od hlavy až k patě.pdf

AUTOR: Hildegard Tischer

ISBN: 9788024725505

VELIKOST SOUBORU: 1,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Masáž - Relaxace od hlavy až k patě (Hildegard Tischer) Grada | Knihy a karty | Kód: 11032-12647 Nášmu západnému svetu vládne stres a zhon. Niet preto divu, že v mnohých z nás prevládajú po väčšinu dňa nepríjemné pocity. Zastavme sa preto na chvíľu a dajme svojmu telu i duchu priestor k uvoľneniu.

Masáž Relaxace od hlavy až k patě Tischer Hildegard Detaily knihy. Autor: Tischer Hildegard Vydavateľstvo: Grada Publishing, a.s. Formát: 14×21 cm Počet strán: 88 ISBN: 978-80-247-2550-5 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 9.19 €

SOUVISEJÍCÍ KNIHY