Čtyři roční období - Zima

Interdrought2020.com Čtyři roční období - Zima Image
Čtyři roční období - Zima je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Milena Bejlková. Přečtěte si s námi knihu Čtyři roční období - Zima na interdrought2020.com
Obsahem knihy určené zejména pedagogům mateřských škol jsou inspirativní náměty na zimní činnosti a aktivity s dětmi. Každé roční období má svůj typický charakter, který se promítá do přírodních změn a života kolem nás, ale i do zvyků a tradic rodin a společenství.Publikace má za cíl přinést dětem nové znalosti, dovednosti a zkušenosti s důrazem na vytváření pozitivního vztahu k přírodě, uvědomění si důležitosti vztahů kolem sebe, ale také soustředění na smyslový prožitek a prožitek životního „flow“.

NÁZEV SOUBORU: Čtyři roční období - Zima.pdf

AUTOR: Milena Bejlková

ISBN: 9788074963704

VELIKOST SOUBORU: 9,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak paní Zima maluje; Vánoce a koledování; Tři králové; Ediční řada Aktivity a inspirace v MŠ pro čtyři roční období . Ediční řada přináší čtyři publikace, které obsahují tematické celky s velkým množstvím aktivit, vhodné pro mladší i starší děti mateřských škol a inspirované čtyřmi ročními obdobími.

Polštář čtyři roční období . Polštář čtyři roční období je vycpaný, vhodný pro psy a kočky. Praktický v létě i v zimě. Horní strana z teplé zimní látky z flísu. Spodní strana z lehké voděodolné látky ze 100 % nealergenního polyesteru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY