Cool nehty

Interdrought2020.com Cool nehty Image
Trávit čas knihou Cool nehty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cool nehty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Svěží kniha s hravým přístupem ke kosmetice – zábavná, tvůrčí a plná nápadů a tipů, jak si v domácích podmínkách zkrášlit nehty originálním a neotřelým způsobem. Obsahuje víc než 50 návodů s barevnými fotografiemi, ilustracemi a přesnými pokyny, podle nichž si každý zvládne vytvořit manikúru nehty v zajímavém stylu – uměleckém, dramatickém, hravém, dívčím a mnoha dalších. Autorky vysvětlují, jak si připravit „pracovní plochu“ na vytváření jednoduchých vzorů, používat efektní zdobení i vytvářet na vlastních nehtech propracovaná umělecká díla.

NÁZEV SOUBORU: Cool nehty.pdf

AUTOR: Ginny Geerová

ISBN: 9788024922720

VELIKOST SOUBORU: 4,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cool nehty a další informace včetně skleněný pilníček na nehty získáte na naší stránce, včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Nehty jsou naší vášní a cool nehty patří mezi ně stejně tak jako nehty sedlčany. Cool nehty je nedílnou součástí každých nehtů včetně gelových nehtů, nepřehlédněte důležité informace a aktualizace našich ...

Ozdob sama sobě, rodině i kamarádům nehty jednoduchým způsobem díky Nehtovému studiu od Cool Maker. Během krátké chvilky budeš mít originál vyzdobené nehtíky. Postup zdobení: Nanes lak na nehet, nech zaschnout. Natiskni na nehet jeden z mnoha vzorů pomocí "tiskárny". Poté jen nanes krycí lak a dílo je hotové!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY