Půda

Interdrought2020.com Půda Image
Hledáte knihu Půda? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Radomil Hradil? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha poskytuje komplexní pohled na život v půdě, na půdní úrodnost a péči o ni, na zdraví půdy a jeho vliv na zdraví lidí. Najdete v ní texty Rudolfa Steinera i jeho žáků a následovníků, biodynamických zemědělců a zahradníků, dále stati průkopníků organického a organicko-biologického zemědělství, ale také A. Thaera, J. Liebiga nebo Ch. Darwina.

NÁZEV SOUBORU: Půda.pdf

AUTOR: Radomil Hradil

ISBN: 9788087635315

VELIKOST SOUBORU: 7,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Klima a půda. Jabloně nesnášejí mrazové kotliny. Pro úspěšné pěstování je také nutné vybírat půdy bohaté na živiny, přiměřeně provzdušněné, dostatečně zásobené půdní vláhou, hlinité, jílovitohlinité, středně těžké i těžší. Jen zamokřené půdy nejsou pro jabloně vhodné.

Vzdělávací materiál Půda byl vytvořen jako výkladová a opakovací prezentace. Obsahuje základní informace o půdě. Vysvětluje, co je to půda, z jakých složek se skládá. Prezentace obsahuje dále popis procesu vzniku půdy a podílu půdotvorných činitelů na jejích vlastnostech.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY