Za přísahu a lásku

Interdrought2020.com Za přísahu a lásku Image
Trávit čas knihou Za přísahu a lásku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Za přísahu a lásku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
S vyprávěním ústřední postavy, normanského rytíře Humphrey Visdeloua vstupuje čtenář do Británie první poloviny 12. století, kdy po smrti anglického krále Jindřicha I. vzniká spor mezi třemi možnými následovníky trůnu – Štěpánem Anglickým, královnou Maud a vévodkyní Matyldou z Anjou. K nelítostnému zápasu o moc se připojují skotský král David, který vtrhne do Anglie ze severu, a Geoffrey de Mandeville, starosta Londýna, ctižádostivý šlechtic, který sní o tom, že se stane jedním z nejmocnějších, možná samotným králem. Román Za přísahu a lásku je historickou freskou, s poutavým a dynamickým dějem, která přibližuje méně známé období britských dějin.

NÁZEV SOUBORU: Za přísahu a lásku.pdf

AUTOR: George Shipway

ISBN: 8070214767

VELIKOST SOUBORU: 7,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Za přísahu a lásku kniha od: George Shipway 87 % 24 hodnocen í Přidat do mých knih Právě čtu Přečteno Knihotéka Doporučuji Chystám se číst Chci si koupit Čtenářská výzva Vytvořit vlastní seznam Koupit Koupit eknihu Historický román ze staré Anglie první ...

Přihlásit Přihlášení a registrace

SOUVISEJÍCÍ KNIHY