Hostina pro vrány

Interdrought2020.com Hostina pro vrány Image
Trávit čas knihou Hostina pro vrány! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hostina pro vrány a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tenhle titul je dostupný také jako komplet za výhodnou cenu.Západozemí ochromila válka. Ze silného a sebevědomého království zůstaly jen trosky a z mocných rodů jsou nyní pouhé frakce, které bojují o přežití. Železný trůn sice stále láká další a další kandidáty, ale síla na jeho získání jim schází. Podobná situace musí nutně vylákat z děr mrchožrouty, kteří se budou snažit hodovat na zbytcích a urvat také něco pro sebe. Rodí se nové svazky, aliance, objevují se noví hrdinové i padouši. Víc než o trůn jde ale v novém uspořádání o přežití, což není snadný úkol ani pro šlechtice, natož pro obyčejný lid. Epické vyprávění s desítkami jednajících postav se díky seriálu HBO stalo nejúspěšnější fantasy ságou od dob Pána prstenů. Na celém světě má miliony nadšených fanoušků, kteří netrpělivě čekají na každé pokračování. Píseň ledu a ohně vychází v novém překladu a úpravě.

NÁZEV SOUBORU: Hostina pro vrány.pdf

AUTOR: George R.R. Martin

ISBN: 9788025726846

VELIKOST SOUBORU: 4,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hostina pro vrány ve mně zanechala trochu rozporuplné pocity. Velkým zklamáním pro mě bylo, že Martin úplně vynechal kapitoly o Tyrionovi a Daenerys..naopak mě potěšilo, že jsem se konečně dozvěděla víc o dění v Dorne, které skončilo více než zajímavě.

Hledáte Hostina pro vrány od George R. R. Martin? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

SOUVISEJÍCÍ KNIHY