Zlatovláska a tri medvede

Interdrought2020.com Zlatovláska a tri medvede Image
Trávit čas knihou Zlatovláska a tri medvede! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zlatovláska a tri medvede a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Najobľúbenejšie rozprávky ako leporelá s pohyblivými prvkami? Prečítaj si ich všetky a oživ svojej milované postavy! Sleduj príbeh a posúvaj, vyklápaj, roztáčaj či rozhojdávaj obrázky. Rozprávka Zlatovláska a tri medvede ťa vtiahne do deja tak, že sa staneš jej spolutvorcom. Rozprávka v pohybe – to je tvoja rozprávka.

NÁZEV SOUBORU: Zlatovláska a tri medvede.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788056703076

VELIKOST SOUBORU: 1,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Klasický rozprávkový príbeh Zlatovláska a tri medvede tentoraz ako leporelo s pohyblivými prvkami na každej dvojstrane. Najobľúbenejšie rozprávky ako leporelá s pohyblivými... Uložit ke srovnání

Zlatovláska a tri medvede Zlatovláska sa ocitla v domčeku troch medveďov. Vieš, ako rozprávka pokračuje ďalej? Čítanie je na každej stránke obohatené zábavnými aktivitami a samolepkami. Jeden domček, tri misky s voňavou kašou, tri postieľky, Zlatovláska a tri medvede, ktoré sa práve vracajú domov!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY