Príbehy Čierneho korzára

Interdrought2020.com Príbehy Čierneho korzára Image
Príbehy Čierneho korzára je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Domeniqo de Dateb. Přečtěte si s námi knihu Príbehy Čierneho korzára na interdrought2020.com
Príbehy Čierneho korzára je historicko-dobrodružný román, ktorý sa odohráva koncom 16. storočia až v prvej polovici 17. storočie. Prvou hlavnou postavou je Alfonzo de Dateb, člen váženej španielskej šľachtickej rodiny, ktorej rodokmeň je rozpracovaný na zadnej strane knihy. Alfonzo je nútený utiecť do Karibiku, do oblasti Grandských ostrovov (mapa Karibiku je rozpracovaná vpredu). Tu začína nový život. Po smrti manželky sa podľa proroctva stáva Čiernym korzárom - hrdinom ľudu. Alfonzo umiera a 16 rokov po jeho smrti vládu na mori preberajú jeho synovia na čele s Domeniqom de Dateb, druhým korzárom. Bratia de Dateb zažijú veľa dobrodružstiev na mori aj na pevnine a to v Karibiku, v Európe a taktiež na východe (India). Záverom knihy nás sprevádza Luna de Dateb, Domeniqova dcéra a zároveň tretí korzár. Dej sa opäť prenáša do Karibiku. No v posledných troch kapitolách sa vracajú do Európy, kde po porazení hlavného nepriateľa, korzár víťazí a kniha je ukončená.

NÁZEV SOUBORU: Príbehy Čierneho korzára.pdf

AUTOR: Domeniqo de Dateb

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 5,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

TV program na nedeľu 3.3.2019, nedeľu TV program, rozšírený tv program, program TV, televízny program na nedeľu

Príbehy sa odohrávajú v kalifornskom mestečku Rocky Beach, kde žije vodca detektívnej skupiny Jupiter Jones, ako aj jeho dvaja spoločníci Peter Crenshaw a Bob Andrews. Séria má momentálne 90 do slovenčiny preložených častí (nedá sa povedať že kníh, lebo niektoré posledné, sú 3 časti v jednej knihe).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY