Cech objevitelů

Interdrought2020.com Cech objevitelů Image
Cech objevitelů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kevin Costner. Přečtěte si s námi knihu Cech objevitelů na interdrought2020.com
Zlatý věk dobrodružných příběhů znovu ožívá s tímto skvěle ztvárněným a akčním příběhem, který kombinuje bravurní vyprávění ve stylu Kiplinga s nezaměnitelným stylem Tintinových dobrodružství.Na pozadí konzervativního klubu gentlemanů ze starého světa funguje tajná organizace dobrodruhů, Spolek objevitelů, kteří neohroženě cestují do těch míst, kde světlo ustupuje do stínu, aby se zmocnili mýtu. Hledají tajemství skryté v pohořích, ztracené v pouštích, pohřbené na mořském dně a zamrzlé hluboko v ledu. Cílem je odhalit tajemství, které leží za hranicemi tohto světa.V prvním díle se Spolek snaží najít cestu do Shambhaly, ztraceného zlatého buddhistického města na pozadí první světové války. Budeme putovat krajem za severním polárním kruhem, mongolskou pouští, podzemními asijskými tunely až hluboko do Himaláje – teprve pak vydá legendární město své tajemství a cesta napříč zeměkoulí bude mít překvapivý konec.Nenechte se ujít vzácnou příležitost poznat vášeň a umění opravdového mistra vyprávění – Kevina Costnera!

NÁZEV SOUBORU: Cech objevitelů.pdf

AUTOR: Kevin Costner

ISBN: 9788073904159

VELIKOST SOUBORU: 1,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cech objevitelů je graficky překrásná kniha, zčásti text, zčásti komiks. A ty části se průběžně prolínají a vytváří to velmi plynulý děj. Tam, kde už by vás začal nudit plynulý text, přichází na řadu obrázky, tam, kde je třeba něco podrobněji popsat a vysvětlit, dostane se ke slovu zase text.

Všechny informace o produktu Kniha Cech objevitelů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cech objevitelů. Cech objevitelů od 249 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY