Když se žena svléká

Interdrought2020.com Když se žena svléká Image
Trávit čas knihou Když se žena svléká! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Když se žena svléká a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato kniha vyšla poprvé v roce 2002, a už tehdy se pro velký zájem čtenářů dělal její dotisk. Ženy se v ní pro muže svlékají, trápí je, pohrávají si s nimi, milují je, i se jim mstí. Žijí s nimi v dobrém i zlém. Najdete zde spiklenectví žen, i nevěry mužů. Manželské páry mladé i starší. S dětmi i bezdětné. Manželství šťastná i manželství, končící rozvodem. V knize, KDYŽ SE ŽENA SVLÉKÁ, možná najdete i sami sebe.

NÁZEV SOUBORU: Když se žena svléká.pdf

AUTOR: Irena Fuchsová

ISBN: 9788087431139

VELIKOST SOUBORU: 9,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nejhůře oblékaná žena se raději svléká. ... Anna Nicole Smithová pracovala jako striptérka, když se na ni usmálo štěstí, o jakém sní leckterá dívka - seznámila se s milionářem s osmi křížky na krku, který si ji vzal, zemřel a zajistil jí dost peněz až do smrti.

Elektronická kniha: Když se žena svléká Autor: Irena Fuchsová - Tato kniha vyšla poprvé v roce 2002, a už tehdy se pro velký zájem čtenářů dělal její dotisk.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY