Když se žena svléká

Interdrought2020.com Když se žena svléká Image
Hledáte knihu Když se žena svléká? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Irena Fuchsová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tato kniha vyšla poprvé v roce 2002, a už tehdy se pro velký zájem čtenářů dělal její dotisk. Ženy se v ní pro muže svlékají, trápí je, pohrávají si s nimi, milují je, i se jim mstí. Žijí s nimi v dobrém i zlém. Najdete zde spiklenectví žen, i nevěry mužů. Manželské páry mladé i starší. S dětmi i bezdětné. Manželství šťastná i manželství, končící rozvodem. V knize, KDYŽ SE ŽENA SVLÉKÁ, možná najdete i sami sebe.

NÁZEV SOUBORU: Když se žena svléká.pdf

AUTOR: Irena Fuchsová

ISBN: 9788087431139

VELIKOST SOUBORU: 8,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Když se žena svléká. Kdo napsal knihu Když se žena svléká? Autorem je Irena Fuchsová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY