Detektivní hry

Interdrought2020.com Detektivní hry Image
Trávit čas knihou Detektivní hry! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Detektivní hry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ne všichni milovníci Agathy Christie vědí, že slavná autorka napsala vedle ohromujícího množství detektivních románů a povídek též patnáct divadelních her – tento soubor přináší hned trojici z nich. Legendární londýnské představení Pasti na myši zaznamenalo od svého prvního uvedení před šedesáti lety už více než dvacet tisíc repríz a dodnes baví další a další diváky. Svědkyni obžaloby (1953), adaptaci stejnojmenné povídky ze sbírky Smrtonoš, označují kritici za nejlepší autorčin divadelní počin, navíc rozuzlení knižního a jevištního příběhu jsou naprosto odlišná. A Pavučina (1954), komediálně laděný kus se záhadnou vraždou, napsaný a šitý na míru pro oblíbenou britskou herečku Margaret Lockwoodovou, vychází v českém překladu poprvé. Ctitelé napínavých příběhů z pera královny zločinu si perly její dramatické tvorby rozhodně vychutnají!

NÁZEV SOUBORU: Detektivní hry.pdf

AUTOR: Agatha Christie

ISBN: 9788024230122

VELIKOST SOUBORU: 3,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Příznivci všech her si jistě smlsnou na logických i detektivních hrách. Ty procvičují hlavně logické myšlení a představivost. S detektivní hrou se můžete hravě proměnit i v Sherlocka Holmese! V kategorii Logické a detektivní hry na vás čeká 38 skvělých produktů od 12 značek.

Detektivní hry Slunečnice doporučuje Dokonalá vražda 3 Existuje dokonalý zločin? Nebo se dá každé lumpárně přijít na kloub? Zjistěte… Staženo 633× Stáhnout zdarma Případ napůl zabitého horolezce ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY