Prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu (+ CD)

Interdrought2020.com Prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu (+ CD) Image
Trávit čas knihou Prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu (+ CD)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu (+ CD) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ojedinělá publikace poskytuje komplexní pohled na problematiku aplikace českého stavebního práva v praxi. Je určena pro všechny skupiny lidí (např. pracovníky stavebních úřadů, projektanty či investiční techniky), kteří přicházejí se stavebním právem do styku a potřebují v něm získat dobrou orientaci. Pomůže jim vnímat stavební právo jako vzájemnou symbiózu stavebního zákona a ostatních vyhlášek a zákonů, které mají na fungování stavebního zákona přímý či nepřímý vliv.Kniha je koncipována tak, aby mohla posloužit jako sborník těch nejzásadnějších vyhlášek a zákonů, které ovlivňují působení stavebního práva v České republice. Veškeré právní normy, které jsou v knize uvedeny, jsou v aktuálním znění se zapracováním všech změn a doplňků. Vyhlášky, které byly přijaty v roce 2006 s "novým" stavebním zákonem (č. 183/2006 Sb.), jsou doplněny poznámkami a komentářem pro jejich snadnější aplikaci v každodenní praxi.

NÁZEV SOUBORU: Prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu (+ CD).pdf

AUTOR: Michal Lalík

ISBN: 9788074003783

VELIKOST SOUBORU: 4,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu (+ CD) (Michal Lalík). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY