Cukrářská výroba II

Interdrought2020.com Cukrářská výroba II Image
Hledáte knihu Cukrářská výroba II? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je František Kadlec? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Páté, přepracované vydání Učebnice doplňuje a rozšiřuje poznatky a vědomosti získané v prvním roce učebního oboru. Vedle klasických technologických postupů seznamuje i s moderními formami práce a s novými výrobními postupy. Objasňuje také chemicko-fyzikální děje, které v průběhu výrobního procesu probíhají. Přibližuje jednotlivé fáze výroby, význam nových surovin, jejich vlastnosti a způsob zpracování. Zabývá se vadami výrobků a jejich příčinami, uvádí, jak závadám předcházet, případně jak je odstraňovat. Popisuje výrobu šlehaných hmot, třených hmot, jádrových hmot, smetanových výrobků a náplní, ozdob a speciálních výrobků. U jednotlivých celků jsou vždy uvedeny typické druhy výrobků. Nová, přehlednější grafická úprava s prostorem pro vlastní poznámky.

NÁZEV SOUBORU: Cukrářská výroba II.pdf

AUTOR: František Kadlec

ISBN: 9788073331382

VELIKOST SOUBORU: 7,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cukrářská výroba II. Kdo napsal knihu Cukrářská výroba II? Autorem je Ludvík Bláha, Věra Conková, František Kadlec. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Cukrářská výroba II. (6953950582) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Učebnice Střední škola . Aukro Knihy a Časopisy Učebnice Střední škola . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. visibility. 1 z 1 . Cukrářská výroba II.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY