Netterův anatomický atlas člověka

Interdrought2020.com Netterův anatomický atlas člověka Image
Trávit čas knihou Netterův anatomický atlas člověka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Netterův anatomický atlas člověka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nyní nové české vydání, překlad anglického 4. vydání! Známý, ve světě nejžádanější a léty prověřený ilustrovaný anatomický atlas, který je oblíben jak u studentů medicíny, tak u jejich vyučujících. Učebnice obsahuje více než 540 barevných anatomických tabulí a je doplněna také o radiogramy využitelné v klinické praxi. Vynikající a názorné ilustrace téměř posunují tuto knihu od učebnice anatomie k uměleckému dílu.********Díky čemu můžeme číst knihy?Nejdůležitějším smyslem člověka je zrak. S jeho pomocí vnímáme až 80 % všech informací ze svého okolí. Díky propojení lidského oka a periferního senzoru s mozkovou kůrou jsme schopni vnímat vizuální obrazy okolního světa - a tedy i číst.

NÁZEV SOUBORU: Netterův anatomický atlas člověka.pdf

AUTOR: Frank H. Netter

ISBN: 9788026400790

VELIKOST SOUBORU: 8,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Netterův anatomický atlas člověka Frank H. Netter, M.D. Tento anatomický atlas člověka je světově uznávaným vrcholem anatomické vědecké ilustrace a stal se nejprodávanějším anatomickým atlasem, který byl přeložen již do 16 jazyků. Toto vydání je překladem 4. vydání v angličtině.

Netterův anatomický atlas člověka je světově uznávaným vrcholem anatomické vědecké ilustrace a stal se nejprodávanějším anatomickým atlasem, který byl přeložen již do 16 jazyků. Již řadu let patří mezi nejžádanější atlasy anatomie také u nás.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY