Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky

Interdrought2020.com Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky Image
Trávit čas knihou Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Učebnice prvouky, která je určena především učiteli při práce v hodině, se člení do deseti tematických celků. Na tyto části jsou následně rozčleněny i učebnice matematiky a mezipředmětové pracovní sešity. Témata z prvouky tak zastřešují veškeré učivo probírané v ostatních předmětech, což dodává probírané látce potřebný kontext. Publikace je doplněna řadou moderních fotografií a ilustrací a každá kapitola obsahuje mimo jiné stranu Náš malý projekt, jež umožňuje praktické ověření nově nabytých znalostí a připravuje děti na projektovou výuku.

NÁZEV SOUBORU: Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky.pdf

AUTOR: Pavla Žižková

ISBN: 9788073971137

VELIKOST SOUBORU: 9,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lili a Vili 1 ve světě prvouky: Učebnice pro 1. ročník ZŠ (978-80-7397-113-7) Kniha - autor Pavla Žižková, 88 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Učebnice prvouky, která je určena především učiteli při práce v hodině, se člení do deseti tematických celků.

Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY