Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky

Interdrought2020.com Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky Image
Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavla Žižková. Přečtěte si s námi knihu Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky na interdrought2020.com
Učebnice prvouky, která je určena především učiteli při práce v hodině, se člení do deseti tematických celků. Na tyto části jsou následně rozčleněny i učebnice matematiky a mezipředmětové pracovní sešity. Témata z prvouky tak zastřešují veškeré učivo probírané v ostatních předmětech, což dodává probírané látce potřebný kontext. Publikace je doplněna řadou moderních fotografií a ilustrací a každá kapitola obsahuje mimo jiné stranu Náš malý projekt, jež umožňuje praktické ověření nově nabytých znalostí a připravuje děti na projektovou výuku.

NÁZEV SOUBORU: Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky.pdf

AUTOR: Pavla Žižková

ISBN: 9788073971137

VELIKOST SOUBORU: 5,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Lili a Vili 1 - učebnice prvouky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lili a Vili 1 - učebnice prvouky.

Kniha: Lili a Vili 1 - Ve světě prvouky - učebnice pro 1. ročník ZŠ - Pavla Žižková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY