Firmy, ktoré víťazia

Interdrought2020.com Firmy, ktoré víťazia Image
Trávit čas knihou Firmy, ktoré víťazia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Firmy, ktoré víťazia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Proces vyjednávania môže vašu spoločnosť posunúť ďalej, ale ju aj ohroziť. Spoločnosti, ktoré dokážu získať kľúčového klienta a uzatvárať výhodné zmluvy bez toho, aby na rokovaniach plytvali časom alebo narušili vzťahy s obchodnými partnermi, majú dôležitú, no často prehliadanú konkurenčnú výhodu. Viesť rokovania, na ktorých sa vyjednajú prijateľné podmienky pre všetky zainteresované strany, je umenie, ktoré si spoločnosti neosvoja tým, že budú svojich ľudí opakovane posielať na negociačné školenia a tréningy. Táto kniha prichádza s účinným a menej finančne náročným riešením, ako to dosiahnuť a vybudovať firmu, ktorá vo vyjednávaniach víťazí.

NÁZEV SOUBORU: Firmy, ktoré víťazia.pdf

AUTOR: Hallam Movius

ISBN: 9788081091261

VELIKOST SOUBORU: 9,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kompletní specifikace produktu Firmy, ktoré víťazia, porovnání cen, hodnocení a recenze Firmy, ktoré víťazia. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním ...

Kniha Firmy, ktoré víťazia iba za 3,99 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY