Matematika pro střední školy 6. díl Průvodce pro učitele

Interdrought2020.com Matematika pro střední školy 6. díl Průvodce pro učitele Image
Hledáte knihu Matematika pro střední školy 6. díl Průvodce pro učitele? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Eva Maňásková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Matematika pro střední školy – 6. díl: Stereometrie je praktickým pomocníkem do výuky pro začínající i zkušené učitele matematiky.Průvodce obsahuje všechny strany učebnice a pracovního sešitu. Na vložených stránkách pracovního sešitu je uvedeno řešení úloh, které je barevně odlišeno od zadání.Každou kapitolu učebnice i pracovního sešitu doplňují metodické listy, ve kterých učitelé najdou úvodní komentář ke kapitole, odkazy na úlohy v pracovním sešitě, které je žák v dané fázi kapitoly schopen zvládnout bez dalších znalostí, a komentáře k vybraným úlohám.Nedílnou součástí metodických listů jsou řešení vybraných úloh Zamyslete se! z učebnice a úloh Rozlouskněte to! z pracovního sešitu.Dalším rozšiřujícím materiálem průvodce je sada testů. Jejich vzorové řešení společně s navrženým hodnocením je rovněž součástí průvodce.K průvodci existuje v elektronické podobě kompletní klíč ke všem úlohám z pracovního sešitu.

NÁZEV SOUBORU: Matematika pro střední školy 6. díl Průvodce pro učitele.pdf

AUTOR: Eva Maňásková

ISBN: 9788073582654

VELIKOST SOUBORU: 2,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Gazárková D. a: Matematika pro střední školy 3.díl Průvodce pro učitele? Dál už hledat nemusíte! Cena od 1 096 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz.

Všechny informace o produktu Matematika pro střední školy 6. díl Průvodce pro učitele, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Matematika pro střední školy 6. díl Průvodce pro učitele.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY