Rady a tipy pro domácnost

Interdrought2020.com Rady a tipy pro domácnost Image
Trávit čas knihou Rady a tipy pro domácnost! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rady a tipy pro domácnost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V každé domácnosti je vždycky dost práce, byť je ta domácnost sebemenší. Aby vám to, co tak jako tak udělat musíte, nepřerostlo přes hlavu, přináší vám náš "poradce" celou řadu triků s jejichž pomocí si můžete usnadnit život a ulehčit práci, kterou za vás většinou stejně nikdo neudělá. Mnohé rady, které zde najdete, naše pra- a někdy také naše babičky s úspěchem používaly.Návrh obálky: Filip J. ChudobaZ obsahu:Kuchyň, vaření, pečeníPéče o šatstvoVelký úklidRostliny v bytě a na zahraděVíte jak ušetřitPodávání nápojů - stolováníPéče o krásu a kosmetikaŠkůdci a hmyz v domácnostiZdraví a výživaVitamínyVíte kolik jíte...

NÁZEV SOUBORU: Rady a tipy pro domácnost.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8086986047

VELIKOST SOUBORU: 1,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Inzerát rady a tipy pro domácnost v okrese České Budějovice, cena 70Kč, od dominikf1 na Sbazar.cz. Popis: Kniha v dobrém stavu, pevná vazba.

Jak šetřit vodou - tipy a rady jak žít ekologicky a navíc ušetřit. ... Podle posledních studií spotřebuje každá domácnost denně průměrně 150 litrů vody. Jde o vodu pitnou, a tím pádem i drahou. ... Podívejte se na tipy pro nákup sprchových hlavic ZDE.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY