Zakalená

Interdrought2020.com Zakalená Image
Trávit čas knihou Zakalená! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zakalená a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Píše se rok 2062 a vysloužilá příslušnice zvláštních jednotek Kanadské armády Jenny Caseyová bydlí v zavšivených ulicích Hartfordu ve státě Connecticut. Jenny, sužovaná bolestmi, se skrývá před státem, kterému kdysi sloužila. Spojila se s jedním z vůdců gangů, aby mohla někomu občas zachránit život. Co nevidět jí bude padesát a její protézami pospravované tělo začíná vypovídat službu. Svět na ni ale ještě zdaleka nezapomněl. Jistý vědec ve státních službách potřebuje pro svůj důležitý projekt prvotřídního jedince a Jenny mu připadá nejvhodnější. A tak se z Caseyové rázem stane pěšák v zuřivé bitvě, která se odehrává v zákoutích Internetu, na ulicích zdevastovaných měst i ve spletité struktuře její zpola umělé nervové soustavy. A musí složitou hru o život ovládnout dříve, než se jí nově se rýsující zářná budoucnost vymkne z rukou.Román Zakalená je prvním dílem trilogie, za niž si autorka vysloužila cenu Locus pro nejlepší románový debut. Bearová je také nositelkou Ceny Johna W. Campbella pro nadějného nováčka. Vyjde jako čtvrtá kniha z řady Moderní díla science fiction.

NÁZEV SOUBORU: Zakalená.pdf

AUTOR: Eizabeth Bearová

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 8,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Důvody, proč se z vaší průzračné, čerstvě napuštěné vody stane nevábná, zakalená tekutina jsou v postatě 4. Tím prvním je špatná hodnota pH . Druhým je nedostatečně fungující písková filtrace , což může být způsobeno krátkým filtračním časem, nedostatkem písku, nebo jeho zanesením a stářím.

Kalná moč už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY