Květy skořicovníku

Interdrought2020.com Květy skořicovníku Image
Trávit čas knihou Květy skořicovníku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Květy skořicovníku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Výběr poezie z tvorby největší a nejpřekládanější čínské básnířky Li Čchin-gčai (1084-1151) má charakter lyrického deníku,kultivovaného poetického komentáře inspirovaného autorčiným soukromím – partnerskými vztahy, proměnami přírody i docela obyčejnými, prostými maličkostmi a příhodami každodenního života. Sbírka je oslavou vyspělého estetického vnímání a chápání světa, promítnutého do mistrovské básnické formy. Znalost díla této básnířky patří nesporně k ucelenému kulturnímu povědomí.Přeložil Ferdinand Stočes.

NÁZEV SOUBORU: Květy skořicovníku.pdf

AUTOR: Li Čching-čao

ISBN: 8020409785

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Květy skořicovníku - Li Čchig-Čao. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...

Knihu Květy skořicovníku z roku 1992 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze - Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY