Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně

Interdrought2020.com Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně Image
Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně na interdrought2020.com
Tabulky jsou výběrem ze 103 tuzemských norem. Jsou rozděleny do několika kapitol, které se zabývají základními oblastmi strojírenské praxe jako např. zobrazování na výkresech, lícování, struktura (drsnost) povrchu, závity (rozměry, lícování, označování), konstrukční prvky (rýhování, vroubkování, středící důlky, zápichy, zahloubení pro šrouby, výběhy závitů, díry pro šrouby, otvory klíčů atd.), obrábění (ostření nástrojů, přídavky na obrábění atd.), svařování (požadavky na jakost, tvary a rozměry svarových ploch, tolerance, elektrody, dráty, pájky atd.), barevné úpravy a značení (tlakových nádob, potrubí), manipulaci s materiálem. Kniha obsahuje také základní vzorce pro výpočet rovinných i prostorových útvarů, mocniny, odmocniny, obvody a obsahy kruhů, hodnoty funkcí úhlů, zákonné měřící jednotky, převod stupňů na radiány, převod mm na palce a naopak, převod zlomků palce na mm, kuželovitosti, atd.

NÁZEV SOUBORU: Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně.pdf

AUTOR: none

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 10,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

HladoHlas - Internetový knižný obchod a knižné vydavateľstvo Pavla Hiraxa Baričáka. Doplnky zdravia, krásy, výrobky z dreva zdravý životný štýl.

Publikation Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně 2017 (publikace) Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně 2017 Die Annotation des Normtextes: 7. aktualizované vydání - 2017 Formát 120 x 170 mm, rozsah 486 stran.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY