Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně

Interdrought2020.com Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně Image
Trávit čas knihou Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tabulky jsou výběrem ze 103 tuzemských norem. Jsou rozděleny do několika kapitol, které se zabývají základními oblastmi strojírenské praxe jako např. zobrazování na výkresech, lícování, struktura (drsnost) povrchu, závity (rozměry, lícování, označování), konstrukční prvky (rýhování, vroubkování, středící důlky, zápichy, zahloubení pro šrouby, výběhy závitů, díry pro šrouby, otvory klíčů atd.), obrábění (ostření nástrojů, přídavky na obrábění atd.), svařování (požadavky na jakost, tvary a rozměry svarových ploch, tolerance, elektrody, dráty, pájky atd.), barevné úpravy a značení (tlakových nádob, potrubí), manipulaci s materiálem. Kniha obsahuje také základní vzorce pro výpočet rovinných i prostorových útvarů, mocniny, odmocniny, obvody a obsahy kruhů, hodnoty funkcí úhlů, zákonné měřící jednotky, převod stupňů na radiány, převod mm na palce a naopak, převod zlomků palce na mm, kuželovitosti, atd.

NÁZEV SOUBORU: Kapesní tabulky pro technickou praxi - Všeobecně.pdf

AUTOR: none

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 10,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Kapesní tabulky pro technickou praxi 1. část() za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

Kapesní tabulky pro technickou praxi Formát 128 x 167 mm, rozsah 500 stran. Tabulky jsou výběrem ze 105 tuzemských norem. Jsou rozděleny do několika kapitol, které se zabývají základními oblastmi strojírenské praxe jako např. zobrazování na výkresech ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY