Stolničení v kostce

Interdrought2020.com Stolničení v kostce Image
Trávit čas knihou Stolničení v kostce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Stolničení v kostce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pro potřeby pracovníků veřejného stravování, studentům i účastníkům rekvalifikačních kurzů autoři předkládají odbornou publikaci, která vysvětluje komplexní rozsah základních znalostí z oboru.Text obsahuje základy společenské výchovy, vybavení a zařízení pohostinských provozoven, základy jednoduché a složité obsluhy, charakteristiku slavnostního stolování, cateringu, forem řízení a managementu.

NÁZEV SOUBORU: Stolničení v kostce.pdf

AUTOR: Karel Štěpánek

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 8,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nové stolničení v kostce Zdenka Hrbková Autorka v této publikaci shrnuje nejen dosavadní znalosti a dovednosti, ale nadstandartním způsobem se věnuje i gastronomii třetího tisíciletí a novým trendům, které přináší světová globalizace.

Stolničení v kostce je určeno pro potřeby pracovníků ve veřejném stravování. Autoři předkládají odbornou publikaci, která populární formou vysvětluje komplexní rozsah základních znalostí z oboru. Text Stolničení v kostce obsahuje základy společenské výchovy, vybavení a ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY