Pohádky z korálků

Interdrought2020.com Pohádky z korálků Image
Trávit čas knihou Pohádky z korálků! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pohádky z korálků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Třináct pohádek z per skvostných pohádkářů zavede čtenáře do rozličných koutů světa, o nichž vyprávějí H. Ch. Andersen, Ch. Perrault, D. Comparetti, R. Kipling, W. Hauff či J. Tomek. České čerty, draky, prince a princezny představí v známých i méně známých báchorkách B. Němcová, B. M. Kulda, O. Sirovátka a jiní výteční vypravěči. Cesty všech hrdinů za štěstím a dobrodružstvím doprovázejí obrázky J. Lady, A. Strnadela, H. Zmatlíkové, J. Běhounka, A. Mikulky, Z. Táborské, J. Kovaříka, E. Natus-Šalamounové, M. Prachatické a dalších představitelů naší ve světě tak oceňované ilustrační školy.

NÁZEV SOUBORU: Pohádky z korálků.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788000037899

VELIKOST SOUBORU: 6,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Náramky a náhrdelníky z korálků pro panenky; Náramky a náhrdelníky z korálků pro panenky. Inspirace na výrobu korálků pro panenky. Navléká vaše malá dcerka ráda korálky? A zbožňuje oblékat, zdobit a čančat svoje panenky Barbie? Ale vy už nevíte, co pořád na její panenku kupovat za ozdůbky? Odpověď je nasnadě.

Pohádky z korálků. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Třináct pohádek z per skvostných pohádkářů zavede čtenáře do rozličných koutů světa, o nichž vyprávějí H. Ch. Andersen, Ch. Perrault, D. Comparetti, R. Kipling, W. Hauff či J. Tomek

SOUVISEJÍCÍ KNIHY