Letné lásky Belly (kolekcia)

Interdrought2020.com Letné lásky Belly (kolekcia) Image
Hledáte knihu Letné lásky Belly (kolekcia)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Jenny Han? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Prežite letnú lásku so skvelou sériou od Jenny Hanovej!Povedz, že ma miluješ: Leto sa práve skončilo a Belly už netrpezlivo očakáva ďalšie. A potom ďalšie… a… Vlastne nežije pre nič iné ako letné prázdniny. Domček na pláži, slnko, more, zábava, najlepšia priateľka Sussanah a dvaja bratia – Jeremiah a Conrad. No v jedno leto, keď sa zo škaredého káčatka stáva nádherná labuť, sa všetko akosi začne meniť. Dvaja oslniví chalani, prvý bozk, prvá láska… Leto sa nezmenilo, zmenila sa ona. Musí si vybrať. Jeremiah alebo Conrad? Bez teba to nie je ono: Belly každý rok netrpezlivo odpočítavala dni do leta, no nie tento. Pláž, slnko, more a skvelú spoločnosť mali vystriedať nudné mesiace strávené v meste. A ešte k tomu doma a so zlomeným srdcom. Kiežby toto leto vôbec neprišlo! Jedného dňa však Belly zazvoní telefón a zisťuje, že Conrad zmizol. Belly hneď vie, že jediné miesto, kde dokážu dať všetko do poriadku a kde sa Conrad isto schováva, je ich plážový domček. Podarí sa im znovu objaviť to jediné, čo ich spája? Zachránia leto a Bellyino zlomené srdce konečne zahreje letná láska?Toto leto patrí nám: Je čas rozhodnúť sa, pre koho jej bude navždy tĺcť srdce. Záver úspešnej slnkom zaliatej série Letné lásky Belly od obľúbenej autorky Jenny Hanovej. Ľúbila som v živote iba dvoch chalanov a obaja mali priezvisko Fisher. Conrad bol prvý a ľúbila som ho tak, ako možno ľúbiť iba raz v živote. A potom tu bol Jeremiah. Keď som pozrela na Jeremiaha, videla som minulosť, súčasnosť aj budúcnosť. Moje dve veľké lásky. Tuším som vždy vedela, že raz sa stanem Belly Fisherovou. Len som netušila, že sa to stane takto.Prežite letnú lásku so skvelou sériou od Jenny Hanovej, autorky bestselleru Všetkým chalanom, ktorých som milovala.

NÁZEV SOUBORU: Letné lásky Belly (kolekcia).pdf

AUTOR: Jenny Han

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 8,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pandora si pre vás pripravila Valentínsku kolekciu plnú lásky a nežných vyznaní. Darujte večnú spomienku na najromantickejší sviatok roka, pretože láska je to najcennejšie čo máme. Láska sa dá vyjadriť aj inak ako slovami.

Pošlite Amorov šíp lásky smerom k tomuto krásnemu sviatku svätého Valentína a svoj romantický vzhľad dolaďte do posledného detailu. Či už ste všetky zamilované a potrebujete dokonalé šaty na rande alebo ste single boss lady, máme pre vás pripravených pár tipov pre každú z vás, ktoré to potrebujete.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY