Tibetská kniha zdraví

Interdrought2020.com Tibetská kniha zdraví Image
Trávit čas knihou Tibetská kniha zdraví! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tibetská kniha zdraví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Původ tradiční tibetské medicíny je starobylý, ale díky nepřerušenému předávání vědomostí je její odkaz dodnes stále dostupný i nám. Jádrem této léčebné tradice je hluboké spojení člověka s přírodou. Pozorováním přírody se dá mnohému naučit a tento přístup ovlivnil i tibetskou medicínu. Metafory z oblasti přírody jsou běžně používány pro třídění, zapamatování si a vysvětlování rozličných stránek tradiční tibetské medicíny, které jsou pak také graficky znázorňovány jako stromy, kmeny a listy. Různá oddělení tibetské medicíny tak představuje devadesát devět stromů. Ten, kdo je studuje, se tedy pohybuje mezi kořeny, kmeny, větvemi, listím, květy a plody, jako by procházel velkou zahradou. Tibetský lékař, jako dobrý zahradník, využívá svých bohatých znalostí k tomu, aby jakékoliv nerovnováze předcházel nebo ji léčil. Učení doktora Nidy – takto jej také jeho žáci oslovují – jsou velmi populární po celé Asii, Evropě, Americe a Austrálii. Na všech těchto místech se studenti cvičí v tradiční tibetské medicíně, masážích kunye, léčení mantrami, správné stravě a chování, analýze snů, sače (geomantii), ale také ve zrození a smrti pohledem tibetské medicíny.

NÁZEV SOUBORU: Tibetská kniha zdraví.pdf

AUTOR: Nida Chenagtsang

ISBN: 9788075001450

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tibetská kniha zdraví. Sowa rigpa - tibetské umění léčit. Nida Chenagtsang. Nahlédni dovnitř ...

Kupte knihu Tibetská kniha zdraví (Nida Chenagtsang) s 29 % slevou za 312 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY