Sirius a souvislosti

Interdrought2020.com Sirius a souvislosti Image
Trávit čas knihou Sirius a souvislosti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sirius a souvislosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sirius, jasná hvězda noční oblohy označovaná jako Pes, je klíčem k osudu naší planety. Tomu věřili staří Egypťané, strážci tajemného a hlubokého systému moudrosti, jenž byl pro nás po celá staletí ztracen, ale nyní je znovu objevován. Co bylo podstatou této moudrosti? Odkud se vzala? Co bylo významem jejích tajných praktik a představ? Kniha, kterou držíte v rukou, odpovídá nejen na tyto otázky, ale i na mnohé další. Odhaluje vzrušující pohledy do výjimečného světa starých Egypťanů a jejich rozsáhlých znalostí. Tato vyčerpávající kniha přináší důležitou zprávu pro každého z nás: na základě pochopení této starobylé moudrosti můžeme získat znalosti, osvícení, porozumění i pomoc, které zajistí poklidnou budoucnost naší planetě.

NÁZEV SOUBORU: Sirius a souvislosti.pdf

AUTOR: Murry Hope

ISBN: 9788073491789

VELIKOST SOUBORU: 1,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sirius, jasná hvězda noční oblohy označovaná jako Pes, je klíčem k osudu naší planety. Tomu věřili staří Egypťané, strážci tajemného a hlubokého systému moudrosti, jenž byl pro nás po celá staletí ztracen, ale nyní je znovu objevován. Co bylo podstatou této moudrosti? Odkud se vzala? Co bylo významem jejích tajných praktik a představ?

Sirius a souvislosti Kód: Přidat do seznamu přání. Autor: Murry Hope. 176 Kč běžná cena 220 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY