Najkrajšie hrady Slovenska

Interdrought2020.com Najkrajšie hrady Slovenska Image
Trávit čas knihou Najkrajšie hrady Slovenska! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Najkrajšie hrady Slovenska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Farebná brožúra. Obrazom a slovom predstavuje 11 najkrajších, najnavštevovanejších a muzeálne prístupných slovenských hradov, zámkov a kaštieľov: Banská Štiavnica, Betliar, Bojnice, Bratislava, Červený Kameň, Kežmarok, Oravský hrad, Strážky, Spišský hrad, Strečno, Zvolen. Každý objekt má 5 fotografií, exteriérov, interiérov, leteckých pohľadov, a fotografie historickej rytiny. Farebná obálka na ktorej je mapa Slovenka s lokalizáciou 11 najkrajších slovenských hradov.

NÁZEV SOUBORU: Najkrajšie hrady Slovenska.pdf

AUTOR: Vladimír Bárta

ISBN: 8089270034

VELIKOST SOUBORU: 1,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obchodní informace o položce Najkrajšie hrady Slovenska: záruka: 2 roky; výrobce: Ing. Vladimír Bárta - AB ART press; způsoby dodání: osobní odběr - Parcelshop, PPL kurýr; způsoby platby: dobírka, předem příkazem k úhradě

Inšpiráciou pri prestavbe im boli gotické hrady z údolia rieky Loiry a tiež raná renesančná talianska architektúra. Na zámku sa každoročne uskutočňuje návštevníkmi obľúbený Medzinárodný festival duchov a strašidiel, ktorého program tvoria zinscenované udalosti a príbehy z dejín Bojnického zámku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY