Mengele - Anděl smrti

Interdrought2020.com Mengele - Anděl smrti Image
Hledáte knihu Mengele - Anděl smrti? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je John Ware? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Až po více než šedesáti letech od ukončení druhé světové války vychází v ČR kniha, která mapuje život jednoho z nejznámějších Hitlerových nacistických válečných zločinců, muže, jenž své hrůzné činy páchal v roli lékaře v koncentračním táboře v Osvětimi a který nebyl po druhé světové válce nikdy dopaden a potrestán. Zabýval se například "vědou o dvojčatech" a problematikou změn pigmentace vlasů a očí. Své pokusy prováděl, jak sám říkal, na "živém materiálu" – na živých, převážně židovských dvojčatech. Byl odpovědný za smrt a zmrzačení tisíců vězňů v Osvětimi, zmizel po druhé světové válce do Jižní Ameriky, kde zůstal na svobodě více než tři desítky let.

NÁZEV SOUBORU: Mengele - Anděl smrti.pdf

AUTOR: John Ware

ISBN: 8087021767

VELIKOST SOUBORU: 10,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Josef Mengele (16. března 1911 Günzburg, Německo - 7. února 1979 Bertioga, Brazílie) byl německý lékař SS, který během druhé světové války na vězních v koncentračním táboře Osvětim prováděl morbidní a sadistické experimenty.Poslal přes 400 000 vězňů do plynové komory.Po válce utekl z Německa a žil skrytě za hranicemi až do své smrti v Brazílii.

Mengele - Anděl smrti kniha od: Gerald L. Posner, John Ware. 77 % 84 hodnocení ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY