Dávky v citovej núdzi

Interdrought2020.com Dávky v citovej núdzi Image
Hledáte knihu Dávky v citovej núdzi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Martin Tužinský? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Po Protéze duše je Dávky v citovej núdzi v poradí druhou knihou autora Martina Tužinského. Kniha obsahuje celkovo 82 básní tematicky rozdelených do 5 "kapitol" s názvami Ilúzia lásky; Marazmus, hnev, nadávky a iné hobby; Sebaľútosť, Vytriezvenie a Svitá. Jednotlivé básne a aj kapitoly sú popísaním rôznych etáp a citových rozpoložení, v ktorých sa autor počas ich písania (ide o obdobie 7 rokov) práve nachádzal. Bez servítky, s dávkou hnevu a štipkou nadávok (tam, kde si to okolnosti vyžadovali), smútkom, ale aj radosťou, nehou, opojením a očarením z krásy, života a nádeje. Ako celok je kniha popísaním života, ktorého súčasťou sú tak pády, ako aj znovuvstania ako analógia expanzie, ktorú strieda recesia a pád z vrcholu na dno, po ktorom sa človek, silnejší ako pred tým, opäť nadýchne čerstvého vzduchu ako krátko po letnej búrke.

NÁZEV SOUBORU: Dávky v citovej núdzi.pdf

AUTOR: Martin Tužinský

ISBN: 9788089728114

VELIKOST SOUBORU: 6,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

Základné dávky v núdzi, ktoré sa dnes podľa typu domácnosti pohybujú v mesačných sumách od 61,60 eura pre jednotlivca až do 216,10 eura pre dvojicu s viac ako štyrmi deťmi, vzrastú po novelizácii v rozpätí od 3,10 do 10,80 eura. A nahor pôjdu aj niektoré príspevky k dávkam.

Doplatek na bydlení, mimořádná okamžitá pomoc nebo příspěvek na živobytí. Dávky v hmotné nouzi, které slouží k zajištění základních potřeb lidí s nízkými příjmy. Víme, kdo má na dávky v hmotné nouzi nárok i jak a kde o ně žádat - k dispozici jsou potřebné formuláře. Na dotazy ohledně dávek v hmotné nouzi odpovědí odborníci z naší sociální poradny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY