Poslední drakobijce

Interdrought2020.com Poslední drakobijce Image
Trávit čas knihou Poslední drakobijce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Poslední drakobijce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kde jsou ty časy, kdy bylo kouzelnictví nepostradatelné? Dalo se s ním zachránit království, prošťouchnout ucpaný odpad a obstaralo spoustu dalších užitečných věcí. Jenže jeho význam upadá. Instalatér je lacinější než kouzelník a na létajících kobercích se rozváží pizza. Patnáctiletá Jennifer Strangeová řídí kouzelnickou agenturu Kazam, která se v těžké situaci tak tak probíjí...

NÁZEV SOUBORU: Poslední drakobijce.pdf

AUTOR: Jasper Fforde

ISBN: 9788000034270

VELIKOST SOUBORU: 6,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vyhlašujeme novou soutěž o knihu, určenou starším dětem, Poslední drakobijce, kterou pro vás do soutěže věnovala společnost Albatros Media. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a jestli budete mít štěstí při losování, kniha poputuje do vaší poštovní schránky.

Poslední Drakobijce. Kde jsou ty časy, kdy bylo kouzelnictví nepostradatelné? Dalo se s ním zachránit království, prošťouchnout ucpaný odpad a obstaralo spoustu dalších užitečných věcí. Jenže jeho význam upadá. Instalatér je lacinější než kouzelník a na létajících kobercích se rozváží pizza.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY