Chystáme sa do prímy – Slovenčina

Interdrought2020.com Chystáme sa do prímy – Slovenčina Image
Chystáme sa do prímy – Slovenčina je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Terézia Lampartová. Přečtěte si s námi knihu Chystáme sa do prímy – Slovenčina na interdrought2020.com
Táto príručka poslúži žiakom pri príprave na prijímacie skúšky na gymnáziá s osemročným štúdiom. Učiteľom slovenského jazyka pomôže precvičovať a opakovať so žiakmi učivo. Obsahuje dva najčastejšie používané typy testov z gramatiky, slohu a literatúry, ktoré zodpovedajú inovovanému Štátnemu vzdelávaciemu programu. Pri prvom type testov žiaci vyhľadajú správne riešenia úloh a napíšu odpovede, pri druhom dostanú na výber z niekoľkých možných odpovedí. Každý test má 3 časti a jeho riešenie si vyžaduje približne 45 minút. Žiaci tak získajú potrebný odhad, ako rýchlo vedia pracovať v stanovenom čase.

NÁZEV SOUBORU: Chystáme sa do prímy – Slovenčina.pdf

AUTOR: Terézia Lampartová

ISBN: 9788055169606

VELIKOST SOUBORU: 9,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsah knihy: Chystáme sa do prímy - slovenčina, príprava na prijímacie skúšky zo slovenského jazyka a literatúry na osemročné gymnáziá. Táto príručka poslúži žiakom pri príprave na prijímacie skúšky na gymnáziá s osemročným štúdiom. Učiteľom slovenského jazyka pomôže precvičovať a opakovať so žiakmi učivo.

Všetky informácie o produkte Chystáme sa do prímy, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Chystáme sa do prímy. Chystáme sa do prímy od 3,63 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY