Napovídánky a pomáhánky

Interdrought2020.com Napovídánky a pomáhánky Image
Napovídánky a pomáhánky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Oldřich Kapoun. Přečtěte si s námi knihu Napovídánky a pomáhánky na interdrought2020.com
Bohatě ilustrovaná knížka pro děti od pěti let obsahuje desítky veršovaných hádanek, některých s nápovědou – odtud napovídánky. Dále jsou v ní i návody, jako „ Jak se nebát“, „Jak se neumazat“ a další – odtud pomáhánky. Navíc obsahuje veršovanou pohádku Vidín. Je to příběh chlapce z malé vesničky, který se vydal do světa hledat štěstí pro svoji slepou sestřičku. Když ho našel, začal ho postupně ztrácet. Ale nebojte se, všechno dobře dopadne.Smyslem Napovídánek a pomáhánek je rozvíjet logické myšlení, představivost a paměť Vašich nejmenších.

NÁZEV SOUBORU: Napovídánky a pomáhánky.pdf

AUTOR: Oldřich Kapoun

ISBN: 9788088104070

VELIKOST SOUBORU: 9,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bohatě ilustrovaná knížka pro děti od pěti let obsahuje desítky veršovaných hádanek, některých s nápovědou - odtud napovídánky.

Tato kniha navazuje na Napovídánky a pomáhánky, které vyšly v roce 2016. Je to knížka plná veršovaných hádanek, návodů a tří pohádek. Je bohatě ilustrovaná a je vhodná pro děti od 5ti let. Mohou si ji však pořídit i rodiče, či prarodiče mladších dětí a předčítat jim.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY