Vytěženej kraj

Interdrought2020.com Vytěženej kraj Image
Vytěženej kraj je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Veronika Bendová. Přečtěte si s námi knihu Vytěženej kraj na interdrought2020.com
České středohoří, Litvínov, Most, Libkovice, Krušné hory, Ústí nad Labem, Hrob... Dvojice protagonistů hledá filmové lokace v kraji, ze kterého si každý urval, co mohl. Ale někdy přijíždíte hledat pochmurná místa, a potkáte místo toho nečekanou krásu. Stopy v čase, které k vám stále mluví, staré křivdy, staré vzpomínky, starou lásku. Netradiční road movie o tom, že v životě to málokdy chodí jako ve filmu. V hlavní roli severní Čechy.

NÁZEV SOUBORU: Vytěženej kraj.pdf

AUTOR: Veronika Bendová

ISBN: 9788075210739

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Veronika Bendová: Vytěženej kraj Vzpomínám si, jak jsem někdy na jaře poslouchala podcast Liberatura , kde byla hostem Veronika Bendová. Vyprávěla, jak měla svůj nový román o filmových lokacich v té době neznámých severních Čech několik let v hlavě, ale nemohla se k němu dostat.

Všechny informace o produktu Kniha Vytěženej kraj, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vytěženej kraj. Vytěženej kraj od 178 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY