Narodili ste sa bohatí

Interdrought2020.com Narodili ste sa bohatí Image
Hledáte knihu Narodili ste sa bohatí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Bob Proctor? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Zig Ziglar môže byť majstrom motivácie, Mark Victor Hansen - autor Slepačej polievky pre dušu - majstrom rozprávania, Anthony Robbins môže byť guru osobnostného rozvoja, no Bob Proctor je majstrom myslenia. V oblasti systematizácie života sa mu nikto nevyrovná. Je jednoducho najlepší.Bob Proctor zbiera myšlienky, ako Imelda Marcos zbierala topánky. Spája ich a prepletá do úžasných tvarov; kde jedna myšlienka logicky nasleduje po druhej, až kým nevytvoria ucelený systém. V knihe Narodili ste sa bohatí sa to Bobovi Proctorovi opäť darí, tentokrát vás krok za krokom dovedie k prekvapujúcemu zisteniu, že úspech neznamená vždy získanie toho, čo nemáte, ale skôr opätovné usporiadanie toho, čo tu už je.So zanietením som čítal, ako sa Bob zhostil svojej úlohy a uvedomil som si, že neustále aplikujem jeho odporúčania či už na prebiehajúce projekty, alebo na vzťahy. V tom spočíva ohromný prínos tejto knihy. Jej závery môžete okamžite uplantniť vo svojom vlastnom živote. Začnú vás ovplyvňovať oveľa skôr, ako dočítate poslednú kapitolu. Predhovor: Doug Wead - bývalý špeciálny asistent prezidenta Busha v Bielom dome.

NÁZEV SOUBORU: Narodili ste sa bohatí.pdf

AUTOR: Bob Proctor

ISBN: 9788097076511

VELIKOST SOUBORU: 2,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bob Proctor - Narodili ste sa bohatí. 793 To se mi líbí. Prvý krát sa kniha od Boba Proctora objaví na slovenskom a českom trhu! "Narodili ste sa bohatí" je medzinárodný BESTSELLER.

O čem je kniha Narodili jste se bohatí? Zig Ziglar môže byť majstrom motivácie, Mark Victor Hansen - autor Slepačej polievky pre dušu - majstrom rozprávania, Anthony Robbins môže byť guru osobnostného rozvoja, no Bob Proctor je majstrom myslenia. V oblasti systematizácie života sa mu nikto nevyrovná. Je jednoducho najlepší.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY