Na tenkom ľade

Interdrought2020.com Na tenkom ľade Image
Trávit čas knihou Na tenkom ľade! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Na tenkom ľade a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ako deväťročný prešiel spolu s bratom koncentračnými tábormi v Seredi aj Terezíne. Jano Hanák (rodený Herz) však druhú svetovú vojnu prežil a zázrakom prežili aj jeho rodičia. V autobiografickej knihe Na tenkom ľade opisuje traumatické, ale aj tie príjemnejšie spomienky z detstva i čas, ktorý nasledoval. Profesionálna cesta Jana Hanáka viedla z meštianky cez manuálnu profesiu až k chirurgickej praxi. Jeho zmýšľanie a charakter výrazne formovali aj bohaté športové aktivity či vojenská služba u výsadkárov. Humor je jednou z jeho najsilnejších zbraní a hojne ho používa aj vo svojich memoároch. Doslov napísal autorov bývalý spolužiak Ľubomír Feldek.

NÁZEV SOUBORU: Na tenkom ľade.pdf

AUTOR: Jano Hanák

ISBN: 9788097142537

VELIKOST SOUBORU: 6,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Na tenkom ľade od Jano Hanák na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Stojíme na tenkom ľade dôvery V uplynulých dvoch analýzach sme písali o tom, že pribúda signálov na rast rizikovej averzie, problémy sa kopia, centrálne banky a politici veľmi obozretne rozprávajú o tom, ako je situácia stabilizovaná.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY