Pokerové miliony

Interdrought2020.com Pokerové miliony Image
Trávit čas knihou Pokerové miliony! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pokerové miliony a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato publikace chce svým skromným, ale určitě novátorským dílem přispět k seznámení s karetní hrou: pokrem.Poker je geniální hra, která na rozdíl od šachů může být vedle umění i masovou zábavou. Hraje ji ale jen nepatrný zlomek populace a díky této knize můžete zasednout k hráčskému stolu a zjistit, zda máte šanci přiblížit se k těm vyvoleným, kterým bylo dáno do vínku umění hrát tuto hru s úspěchem. Chcete vědět všechno o pokeru? Pro nejširší veřejnost právě zde naleznete zdroj informací o tomto největším fenoménu internetové sítě, který vydělává provozovatelům virtuálních heren i hráčům v reálném světě statisíce a někdy i milióny. Fotografie: autor, archiv autora

NÁZEV SOUBORU: Pokerové miliony.pdf

AUTOR: Jaroslav Tuček

ISBN: 8020415033

VELIKOST SOUBORU: 8,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Má všechno, po čem muži touží. Miliony v hotovosti i na kontech, luxusní vilu, několik sportovních vozů, holek, že je nedokáže ani spočítat, ale přesto to není vše. Pokerové eso Dan Bilzerian (32) sice vydělal jmění hazardem, ale stres z vysokých sázek mu způsobil dva infarkty a embolii.

Rebuy Stars v únoru znovu nabízí oblíbené pokerové turnaje o miliony! Milionové odměny, luxusní prostředí a pravidelná dávka turnajů: Takový bude únor v Rebuy Stars Casinech. V paláci Savarin čekají celkem 3.000.000 korun. Jenom samotný Savarin Special Week přinese skoro 2.000.000 korun na odměnách během čtyř dnů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY