Nesmrtelný život Henrietty Lacksové

Interdrought2020.com Nesmrtelný život Henrietty Lacksové Image
Hledáte knihu Nesmrtelný život Henrietty Lacksové? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Rebecca Sklootová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Zmřela před více než šedesáti lety, ale její buňky stále žijí.Fascinující příběh, jenž se váže k historii HeLa buněk, které způsobily ve vědě a lékařství revoluci, posloužily při vývoji několika pro lidstvo závažných vakcín, byly využívány při testování důsledků radioaktivního záření i působení vesmíru na lidskou tkáň.

NÁZEV SOUBORU: Nesmrtelný život Henrietty Lacksové.pdf

AUTOR: Rebecca Sklootová

ISBN: 9788024921297

VELIKOST SOUBORU: 2,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

0 hodnocení Nesmrtelný život Henrietty Lacksové 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jednu z nejprodávanějších nově vydaných knih roku 2010 napsala cenami ověnčená americká autorka Rebeca Sklootová jako svoji prvotinu.

Čtenářská recenze - Rebecca Sklootová: Nesmrtelný život Henrietty Lacksové (Lenka Kotalíková, bux.cz) Štítky. molekulární biologie genetika černoši segregace lékařská etika. Autor knihy. Rebecca Skloot americká, 1972. Kniha Nesmrtelný život Henrietty Lacksové je v.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY