Ústavné právo Slovenskej republiky

Interdrought2020.com Ústavné právo Slovenskej republiky Image
Hledáte knihu Ústavné právo Slovenskej republiky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Ľubor Cibulka? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Do publikácie je zapracovaných pätnásť vybraných inštitútov ústavného práva, pričom každý z inštitútov má jednotnú metodiku spracovania, ktorá vychádza zo šiestich základných častí:- ústavnoprávna doktrína - právno-normatívne východiská - pramene poznania predmetného inštitútu - názorné pomôcky - praktické príklady a priebežné otázky - vybrané súdne prípadyPublikácia je určená nielen pre študentov, ale aj pre širokú právnickú verejnosť.

NÁZEV SOUBORU: Ústavné právo Slovenskej republiky.pdf

AUTOR: Ľubor Cibulka

ISBN: 8088931460

VELIKOST SOUBORU: 8,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Ústavné právo Slovenskej republiky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ústavné právo Slovenskej republiky.

Ústavné právo Slovenskej republiky / Hlavní autor: Bröstl, Alexander, 1953- Vydáno: (2013) Štátne právo Slovenskej republiky / Hlavní autor: Posluch, Marian, 1945- Vydáno: (2003) Dokumenty k dejinám štátu a práva na území Slovenska.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY