Jak se zbavit Mstivý Soni

Interdrought2020.com Jak se zbavit Mstivý Soni Image
Trávit čas knihou Jak se zbavit Mstivý Soni! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak se zbavit Mstivý Soni a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Než k nám do Žábokudel přišla Mstivá Soňa, bylo vlastně všechno úplně v pořádku. Jsme malý městečko, kde, jak říká naše babi, vidí do talíře každej každýmu. Máme jedno náměstí, radnici, na kopci hrad a naši slavnou školu. Právě tam chodím já, Čalabounová, Žvejkalová, Vřeteno nebo srabík Vášnivý a všichni jsme žáky páté třídy. Není nás moc, asi patnáct, protože jak říkám, Žábokudly jsou maličký město mezi kopcema a lesama, a tak je možný, že jste o něm ani neslyšeli. Učitelé nás moc rádi nemají, prej všichni rosteme pro polepšovnu, ale my si to nemyslíme. Asi trochu zlobíme, ale kdo ne? A tím vlastně víte, vše potřebné – v Žábokudlech se jednoduše rozpoutala válka páťáků proti přísné paní učitelce. I když, občas to vypadá, že je to přesně naopak. V každém případě příhody dětí, rodičů i učitelského sboru, které se udály během druhého pololetí v jedné malé základní škole, vám přinesou spoustu legrace a inspirace pro vlastní rošťárny.

NÁZEV SOUBORU: Jak se zbavit Mstivý Soni.pdf

AUTOR: Jiří Holub

ISBN: 9788087654200

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Digitální booklet k albu Holub: Jak se zbavit Mstivý Soni (MP3-CD) ve formátu PDF o velikosti A4. V závislosti na informacích viditelných na profilu alba může obsahovat podrobné informace o albu a jednotlivých skladbách, včetně seznamu participujících umělců, přesného data a místa nahrání pro každou ze skladeb.

Jak se zbavit mstivý Soni 2011; Kolik váží Matylda 2009; Tisíc jizev 2008; všech 7 knih autora. Kniha Jak se zbavit mstivý Soni je v. Přečtených: 63x:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY