Jak se zbavit Mstivý Soni

Interdrought2020.com Jak se zbavit Mstivý Soni Image
Jak se zbavit Mstivý Soni je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Holub. Přečtěte si s námi knihu Jak se zbavit Mstivý Soni na interdrought2020.com
Než k nám do Žábokudel přišla Mstivá Soňa, bylo vlastně všechno úplně v pořádku. Jsme malý městečko, kde, jak říká naše babi, vidí do talíře každej každýmu. Máme jedno náměstí, radnici, na kopci hrad a naši slavnou školu. Právě tam chodím já, Čalabounová, Žvejkalová, Vřeteno nebo srabík Vášnivý a všichni jsme žáky páté třídy. Není nás moc, asi patnáct, protože jak říkám, Žábokudly jsou maličký město mezi kopcema a lesama, a tak je možný, že jste o něm ani neslyšeli. Učitelé nás moc rádi nemají, prej všichni rosteme pro polepšovnu, ale my si to nemyslíme. Asi trochu zlobíme, ale kdo ne? A tím vlastně víte, vše potřebné – v Žábokudlech se jednoduše rozpoutala válka páťáků proti přísné paní učitelce. I když, občas to vypadá, že je to přesně naopak. V každém případě příhody dětí, rodičů i učitelského sboru, které se udály během druhého pololetí v jedné malé základní škole, vám přinesou spoustu legrace a inspirace pro vlastní rošťárny.

NÁZEV SOUBORU: Jak se zbavit Mstivý Soni.pdf

AUTOR: Jiří Holub

ISBN: 9788087654200

VELIKOST SOUBORU: 4,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Audiokniha Jak se zbavit mstivý Soni obsahuje veselý příběh, určený především dětem. Autor Jiří Holub, čte David Novotný. Na nejzlobivější třídu v Žabokudlách je nasazen speciálně trénovaný pedagogický kalibr.

Jak se zbavit mstivý Soni 2011; Kolik váží Matylda 2009; Tisíc jizev 2008; všech 7 knih autora. Kniha Jak se zbavit mstivý Soni je v. Přečtených: 63x:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY