Vichr smrti

Interdrought2020.com Vichr smrti Image
Trávit čas knihou Vichr smrti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vichr smrti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sedmá kniha série Malazské knihy Padlých. Lederská říše, poháněná korupcí a sobectvím, se rozpadá. Císař Rhulad Sengar, obklopený pochlebníky a agenty svého úplatného kancléře, se propadá do šílenství. Všude se kují pikle. Říšská tajná policie vede zastrašovací válku proti vlastnímu lidu. Bloud, kdysi prozíravý bůh, náhle přestává vidět budoucnost. Chaos a děsivé síly se stahují ze všech stran. Na tomto rozbouřeném, zrádném pozadí se snaží říši opustit skupinka uprchlíků. Jedním z nich je Strach Sengar, hledající duši Skabandariho Krvookého, protože by tak mohl zachránit svého bratra císaře. Jenomže s ním putuje Skabandariho nejstarší a nejzatrpklejší nepřítel: Silchas Zmar, bratr Anomandera Dlouhý vlas. A nezahojené rány v jeho zádech nezpůsobil nikdo jiný než právě Skabandari. Motivy Silchase Zmara rozhodně nejsou jasné. A k domovu se blíží velká edurská flotila s válečníky vybranými z bezpočtu národů. A s ní připlouvají i Karsa Orlong a Icarium Zloděj životů - a oba hodlají zkřížit zbraně se samotným císařem. Jenomže při plavbě přes polovinu světa za sebou Tiste Edur zanechali záplavu krve. A taková krutost nemůže zůstat bez odezvy. Někdo za to musí zaplatit, pro někoho to zdaleka neskončilo... Vichr smrti je surový, drásavý příběh o válce, zradě a temné, nezvladatelné magii. Je to nanejvýš nápaditá epická fantasy vyprávěná tím nejnapínavějším stylem.

NÁZEV SOUBORU: Vichr smrti.pdf

AUTOR: Steven Erikson

ISBN: 9788071973874

VELIKOST SOUBORU: 3,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jinak Vichr smrti mě docela donutil překopat osobní žebříček série - ne že by se vyšvihl na příčky nejvyšší sám, ale díky němu zpětně aspirují Půlnoční vlny na absolutně nejlepší díl. Ale zatím se na vrcholu ještě Dům mrtvých drží (Coltaine!!!!!). Jinak Abercrombie je světlá budoucnost 🙂

Vichr smrti je surový, drásavý příběh o válce, zradě a temné, nezvladatelné magii. Je to nanejvýš nápaditá epická fantasy vyprávěná tím nejnapínavějším stylem. Jiné ocenění : 2008 - SF Site Readers Poll - Sf/fantasy Book - 2. místo Externí odkazy:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY