Monology vaginy

Interdrought2020.com Monology vaginy Image
Hledáte knihu Monology vaginy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Eve Ensler? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Co by řekla vaše vagina, kdyby uměla mluvit?Provokativní text, který odhaluje ženský klín a nedbá na dodnes přetrvávající tabu kolem nejintimnějších témat.Autentické výpovědi žen o tom, jak vnímají vlastní tělo, lépe řečeno „místo tam dole“, považované dlouho za něco zakázaného, nečistého, ukrývaného i před nimi samými. Žen, které odbourávají snad poslední existující tabu. Zasazují se o otevřený a svobodný přístup k ženské sexualitě a chtějí, aby jejich těla byla přijímána se vším všudy.Dojemná i drsná exkurze do posledních neprobádaných míst, do v mnoha ohledech zakázané zóny. Oslava ženské sexuality ve vší její složitosti a tajemnosti.Nové vydání kultovní knihy! Pro nové generace žen! Pro generaci nových mužů!

NÁZEV SOUBORU: Monology vaginy.pdf

AUTOR: Eve Ensler

ISBN: 9788075654595

VELIKOST SOUBORU: 3,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Monology a dialogy. Hledáte-li vhodné monology či dialogy pro divadelní soutěže, pro předvedení před tou či onou komisí nebo jen tak pro svou vlastní potřebu, zde máte některé volně k dispozici. Dostal jsem pár dotazů, kdo ten či onen monolog nebo dialog napsal a z jaké je to hry.

Monology, které diváci uslyší, jsou zhutněnými, víceméně doslovně ze života opsanými soukromými dějinami žen. Různých žen typově i povahově, žen s různými osudy a různou schopností čelit osudu. Některé z příběhů jsou na první pohled banální, jiné tančí na vratkém laně nad propastí citového kýče.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY