Tajemství vlivu

Interdrought2020.com Tajemství vlivu Image
Trávit čas knihou Tajemství vlivu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajemství vlivu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tajemství vlivu je nádherně jednoduchý přístup k práci a životu. Je to přímočará kniha, která dokazuje, že naše uvažování je stejně důležité jako naše konání. Je určena všem, kteří se rozhodli se o sebe začít starat, začít svůj život pořádně žít a přestat si stěžovat, že jim život nedává co si zaslouží. Život není nikdy perfektní a vždy se dá najít nějaká výmluva, proč nemáme co jsme chtěli. Pokud máme sílu si stěžovat na hrozný nebo nefér život, máme také sílu ho změnit. Tato kniha je rádcem i průvodcem každému, kdo chce od života "více" - více úspěchů, více vlivu na svůj život i na ostatní, a kdo chce žít podle svých přání a tužeb. Je třeba přestat jen snít o tom, co bychom si přáli, je třeba začít konat a být upřímný sám k sobě i k ostatním lidem. Autor v knize sepsal svůj osvědčený program založený na mnohaletých zkušenostech při působení po celé Evropě, předává čtenářům svou životní filozofii založenou na vlastních nelehkých životních zážitcích.

NÁZEV SOUBORU: Tajemství vlivu.pdf

AUTOR: Nigel Risner

ISBN: 9788086929347

VELIKOST SOUBORU: 2,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rath hrozí směrem k ČSSD i Babišovi: Vzpomeňte si na společná tajemství-neo - Kauzy vlivných, Z politiky; 22.2.2017 Bývalý středočeský hejtman David Rath, o jehož kauzu cinklých zakázek se v justičním zákulisí právě hraje, vyslal politikům jasný signál: máme společná tajemství a můžu o nich promluvit.

Tajemství lihovaru next ⨯ ... aby se za něj přimluvil. A taky díky svému vlivu stihl likvidovat nepohodlné osoby. Sám se svými společníky odjel hned do Vídně. V Pardubicích mezitím jeho slavná továrna vyhořela. Škoda dva miliony a pojistný podvod víc než zřejmý. Zeithammer musel znovu před soud:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY