Pečuj o svou kočku

Interdrought2020.com Pečuj o svou kočku Image
Hledáte knihu Pečuj o svou kočku? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Catherine Davidson? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V této publikaci naleznete vše, co budete potřebovat, abyste vedle sebe měli spokojenou a zdravou kočku, svého dobrého přítele. V knize je zmíněna celá řada plemen a celá řada důležitých informací, od přípravy vhodného prostředí a domácnosti až po různé hry a vhodný výcvik. Ať již jste neochvějnými milovníky koček, nebo se na své první koťátko teprve těšíte, bude pro vás tato knížka nejlepším průvodcem při péči o vašeho miláčka. Je doslova nabita fascinujícími poznatky a odbornými radami, doprovázenými dvěma stovkami fotografií. V této příručce najdete vše, co potřebujete vědět o tom, jak si kočku vybrat, jak jí rozumět a pečovat o ni.

NÁZEV SOUBORU: Pečuj o svou kočku.pdf

AUTOR: Catherine Davidson

ISBN: 9788025607220

VELIKOST SOUBORU: 6,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Pečuj o svou kočku!(Catherine Davidson) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY