Pečuj o svou kočku

Interdrought2020.com Pečuj o svou kočku Image
Trávit čas knihou Pečuj o svou kočku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pečuj o svou kočku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V této publikaci naleznete vše, co budete potřebovat, abyste vedle sebe měli spokojenou a zdravou kočku, svého dobrého přítele. V knize je zmíněna celá řada plemen a celá řada důležitých informací, od přípravy vhodného prostředí a domácnosti až po různé hry a vhodný výcvik. Ať již jste neochvějnými milovníky koček, nebo se na své první koťátko teprve těšíte, bude pro vás tato knížka nejlepším průvodcem při péči o vašeho miláčka. Je doslova nabita fascinujícími poznatky a odbornými radami, doprovázenými dvěma stovkami fotografií. V této příručce najdete vše, co potřebujete vědět o tom, jak si kočku vybrat, jak jí rozumět a pečovat o ni.

NÁZEV SOUBORU: Pečuj o svou kočku.pdf

AUTOR: Catherine Davidson

ISBN: 9788025607220

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak správně pečovat o svou kočku. V této publikaci naleznete vše, co budete potřebovat, abyste vedle sebe měli spokojenou a zdravou kočku, svého dobrého přítele.

Inzerát Kniha Pečuj o svou kočku v okrese Praha-západ, cena 100Kč, od tulikovic na Sbazar.cz. Popis: Kniha Pečuj o svou kočku. Ideální čtení pro milovníky koček. Stav jako nová

SOUVISEJÍCÍ KNIHY