Karty na stole

Interdrought2020.com Karty na stole Image
Trávit čas knihou Karty na stole! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Karty na stole a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nejznámější postava z pera královny zločinu se vrací… v nové speciální edici. Karty na stole jsou příběhem o hráčích bridže a o jejich temné minulosti; příběhem, jenž začíná smrtí, která přináší úlevu. Zavražděný záhadný pan Shaitana totiž na každého „něco“ věděl a všichni se jeho vlivu obávali. A tak se nakonec kdosi odhodlal ke krajnímu řešení… Ale jak mohl někdo drze a odvážně zabíjet obklopen řadou svědků uprostřed karetní hry, v blízkosti policejního úředníka, a dokonce samého Hercula Poirota? Detektivka z roku 1936 přináší mistrovsky zkonstruovanou zápletku, na jejímž vyřešení se podílí hned čtveřice odhalovačů zločinu včetně spisovatelky Ariadne Oliverové, literárního alter ega Agathy Christie.

NÁZEV SOUBORU: Karty na stole.pdf

AUTOR: Agatha Christie

ISBN: 9788024249469

VELIKOST SOUBORU: 8,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

Karty na stole jsou velmi pozoruhodnou knihou především tím, že se v ní setkají čtyři postavy z díla Agathy Christie, které v některých příbězích pátrají i samostatně - Hercule Poirot, Ariadne Oliverová, plukovník Race a vrchní inspektor Battle. Pro paní Oliverovou je to románová premiéra, Battle a Race již předtím v románu vystupoval - bez Hercula Poirota ...

Karty na stole . Nejznámější postava z pera královny zločinu se vrací… v nové speciální edici. Karty na stole jsou příběhem o hráčích bridže a o jejich temné minulosti; příběhem, jenž začíná smrtí, která přináší úlevu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY