Jak zvládat a řídit problémové zaměstnance

Interdrought2020.com Jak zvládat a řídit problémové zaměstnance Image
Hledáte knihu Jak zvládat a řídit problémové zaměstnance? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Laurence Miller? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jak jednat s komplikovanými a obtížnými lidmi ve vaší práci, jak je zvládnout a efektivně řídit? Nemusíte být psychology, abyste byli dobrými manažery, ale pro jednání s nejkomplikovanějšími zaměstnanci potřebujete pomoc - a proto je zde tato knížka. Ukáže vám, jak aplikovat principy psychologie na komplexní a často nepochopitelné problémy lidí, jimž musíte čelit ve své práci. Poskytne vám praktické rady a strategie jak v každodenním pracovním životě úspěšně jednat s nejnáročnějšími zaměstnanci. Dozvíte se, jak rozpoznat příznaky, pochopit chování a postupovat v případech týkajících se lidí, kteří nikdy nepřicházejí s žádnými problémy či nápady, či naopak těmi, co vás stále otravují, aby se ujistili, že dělají vše správně, s lidmi, kteří dělají ze všeho drama a vyvolávají zmatek ve firmě, s lidmi, kteří se stále dožadují pozornosti, s pracovníky, kteří parazitují na společnosti, s excentristy, narcisty, pasivněagresivními pracovníky, s přílišnými detailisty, nadmíru opatrnými lidmi a mnoha dalšími. Dozvíte se také, jak předcházet násilí na pracovišti a zvládnout stres. Praktická a čtivá příručka obsahuje řadu případových studií, ukázkové rozhovory a příklady z praxe.

NÁZEV SOUBORU: Jak zvládat a řídit problémové zaměstnance.pdf

AUTOR: Laurence Miller

ISBN: 9788024729046

VELIKOST SOUBORU: 9,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Jak zvládat a řídit problémové zaměstnance (Laurence Miller). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Jak řídit své zaměstnance (tím spíše ty problémové) chce znát většina z vedoucích pracovníků a podnikatelů. Článek shrnuje doporučení, které vám pomohou při snaze o zlepšení špatné výkonnosti zaměstnance.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY