Adamův návrat

Interdrought2020.com Adamův návrat Image
Hledáte knihu Adamův návrat? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Richard Rohr? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Západní spoločnost má pro muže množství lákadel: peníze, moc, společnskou prestíž, vzděláni, sex - to vše vydáva za sám cíl jeho existence. Přesto právě dnes je pro řadu mužů čím dál tím bolestnější nedostatek opravdového smyslu a pocit naplnění. Tradičním prostředkem sebenalezení, který se rozvinul u mnoha různých kultur, jsou iniciační rituály, rituály přechodu. Každý iniciační rituál připravoval muže na jeho zralou mužskou úlohu uvnitř společnství a umožňoval mu pravdivěji nalézt vlastní hodnotu a smysel své existence. Právě chybějíci prvek iniciace považuje Rohr za jádro mnoha problémů dnešní společnosti.Východiskem jeho prakticky orientovaného konceptu duchovního zrání jsou iniciační rity, existující ve všech kulturách, které reinterpretuje tak, aby odrážely vnitřní potřeby, touhy i slabiny dnešního muže a pomáhaly je zvládnout na vyšší rovině. Rohr, který zde zúročil své zkušenosti kontemplativního mnišského života i léta terapeutické praxe, předkládá skutečnou iniciaci pro toho, kdo chce hlouběji proniknout do plného, křesťansky orientovaného duchovního života, a zároveň se odmítá zříci své zralé jedinečnosti - své mužské dynamiky a osobnosti.

NÁZEV SOUBORU: Adamův návrat.pdf

AUTOR: Richard Rohr

ISBN: 8070217847

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jedinečné ubytování na Šumavě v penzionu Adamův Dvůr. Stylové pokoje zaměřené na kvalitní design, špičková gastronomie z lokálních surovin, wellness relaxační zóna.

Návrat ako subjekt hospodárskej mobilizácie Návrat stal nariadením ministra práce sociálnych vecí a rodiny subjektom hospodárskej moblizácie. Krízy v čase krízy To, čo platilo a klapalo doteraz sa rozkolísalo a zahmlilo a prinieslo pocity strachu, smútku, frustrácie a hnevu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY