Asertivně do života

Interdrought2020.com Asertivně do života Image
Trávit čas knihou Asertivně do života! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Asertivně do života a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak říkat "ne" bez pocitu viny? Jak požádat o laskavost? Kde je hranice přijatelného kompromisu ve sporu? Jak se nenechat manipulovat? Jak správně kritizovat a jak kritiku přijímat? Asertivita nabízí metody konstruktivního zvládání řady typických patových komunikačních situací, které nám komplikují nejen soužití s ostatními v práci, ve škole a v rodině, ale i vztah k sobě samým. Známí poradenští psychologové, autoři úspěšných populárně-psychologických knih, přinášejí v již třetím vydání své úspěšné knihy kromě nezbytného teoretického přehledu asertivních technik a práv především testy a praktické tréninkové programy pro výcvik asertivního chování. Doufáme, že vám kniha Asertivně do života bude průvodcem na cestě za vymezováním hranic vůči vašim komunikačním partnerům, že vám pomůže v orientaci ve vlastních motivech jednání a účinně podpoří vaši snahu vést sebevědomý a vyrovnaný život v nemanipulující společnosti.

NÁZEV SOUBORU: Asertivně do života.pdf

AUTOR: Věra Capponi

ISBN: 9788024738697

VELIKOST SOUBORU: 7,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

195 Kč Asertivně do života - Capponi Věra, Novák Tomáš... -psychologických knih, přinášejí v již třetím vydání své úspěšné knihy kromě nezbytného teoretického přehledu asertivních technik a práv především testy a praktické tréninkové programy pro výcvik asertivního chování. Doufáme, že vám kniha Asertivně do života bude průvodcem na cestě za ...

Asertivně do života - Novák Tomáš, Capponi Věra najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY